Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az ilyen típusú...

Mit jelent az ilyen típusú gyenge menstruáció?

Figyelt kérdés

Két napig normális színű és àllagú, közepes mennyiségű menstruáció után az utolsó két napban már csak betèten alig, inkább wc papíron látható mennyiség távozik. Ezzel együtt 4, max 5 nap.

Akkor elviselhetően görcsölök, amikor épp megjön, de amúgy nem visel meg egyàltalán.


Mindig kérdezem a nőgyógyászt és az endokrinológust, de szerintük ez normális. Gondolkodás nélkül, határozottan rávàgjàk, hogy normális.


Mindig ciklusnak megfelelő a méhnyálkahártya vastagságom is az ultrahangok szerint. Igazolt ovulációim vannak (ultrahang, vérvétel, hőmérő alapján).


Nem tervezek még gyermeket, de szeretnék 2 év múlva.


Kezelt IR és PM.alulműk., jók az értékek.


Szerintetek se aggódjak, ha az orvosok szerint rendben vagyok?


márc. 9. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában 2 napig normális, utána barnás, gyenge nekem is. Első nap még gyenge rózsaszín. Sosem gondoltam, hogy ez baj lenne.
márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ne aggódj. Egy mestruációs ciklus tudomásom szerint általában 2-5 nap között mozog. A hossza és az intenzitása pedig változhat az évek alatt :)
márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek! :)

Amikor fiatal voltam, 4 napig jött rendesen, sok, aztán még 2 nap gyenge. De akkor kezeletlen alulműködésem volt és amiatt lehetett nagy a mennyiség.

Lehet, hogy most vagyok egészséges. Megnyugtattatok!

márc. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!