Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Császármetszés után miért nem...

Császármetszés után miért nem jött meg, csak 1x ?

Figyelt kérdés
Január 3-án császároztak, utána 2-3 hétig volt vérzésem. Majd elmúlt. Majd február 14-én megjött, tartott 10 napig. Most, a napokban kellett volna a következőnek, ha 28 napot számolok, de még semmi. (Terhes nem vagyok. 😃) A 6 hetes controllon pedig minden rendben volt, menstruacio után mentem.

márc. 14. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Az a 10 napos mensi milyen volt? Mennyire volt erős?
márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első 2 nap barnázás, 4-5 rendes mensi vérzés, majd megint barnázás
márc. 14. 18:14
 3/6 Babika11 válasza:
Annyira változó, hogy kinek mikor jön meg, minden a hormonoktól függ. Érdemes a Császárvonalnál körülnézni, nekem sokat segítettek a cikkei, amikor bizonytalan voltam.
márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoptatsz?
márc. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 6 vagy akár 8 héten belül újraindult vérzés nem biztos, hogy már menzesz volt. Amíg szoptatsz, addig akár évekig nem kötelező megjönnie. De ez egyéni teljesen, mert van, akinek megjön. Mindkettő normális.
márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok. Azóta végül megjött.
márc. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!