Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakran túrázok a családdal...

Gyakran túrázok a családdal és sokszor látok bokrok meg fák mögött zsepi és wc papír kupacokat és ezeket valszeg lányok dobálják el pisilés után ?

Figyelt kérdés

#Pisilés erdőben lányok
márc. 17. 09:48
1 2
 1/13 mantis religiosa ***** válasza:
Ha menni kell, hát menni kell, nincs mese.
márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sokan szemetelnek. Én nem szoktam eldobálni papírt, mert nem használok ha erdőben kell pisilni. Inkább teszek be olyankor betétet vagy tisztasági betétet, az tökéletesen felszívja azt a pár csepp pisit, ami ottmaradna.
márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem pisilek bokrokba,de a kislányom ha pisil,a zsepit a kukába dobom,nem a földre!
márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
#3 és akkor a pisis zsepit hurcoljátok maagatokkal X kilométeren keresztül a legközelebb kukáig?
márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általában van sok kuka és mivel még elég kicsi,nem annyira pisis a zsepi,mint egy felnőtté,de igen volt,hogy arébb volt kuka,akkor beteszem egy zacskóba,akkor sem szemetelek,mint a sok kretén.Borzalmas,hogy a természet hogy néz ki!
márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sok csaj van aki leszarja azt ,h felszedje maga után mikor guggolva pisil/kakil és utána otthagy minden.
márc. 17. 12:21
 7/13 Furfangos Frigyes válasza:
100%
Nem a papír miatt kellene aggódni, ami lebomlik egyébként, hanem a műanyagok, és az illegális szemétlerakók miatt.
márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem a lebomló papír a gond, hanem a sok műanyag szar, meg betét és tampon, amiket eldobálnak.
márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőt szinte sehol sem lehet pisilni látni közterületeken, mindig csak inkább férfiak csinálják lépten nyomon. Lehet a nők jobban elbújnak ezek szerint.
márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, mi az oka a lepontozásnak? Én legalább nem dobálom el.
márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!