Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám megnöveszteni a...

Hogyan tudnám megnöveszteni a körmöm?

Figyelt kérdés
4 éves korom óta ragom a körmöm, most 24 vagyok. Többször próbálkoztam, de akárhányszor elkezd nőni mindig azon kapom magam, hogy már a számban van a kezem. Ha egy picit nő is akkor papír vékony, nyomásra behorpad, reped, törik, illetve nem a koromagy csak a fehér rész nő, így undorító is. Mit tehetnék, hogy szép, egészséges körmöm legyen?

márc. 19. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak rá tök jó vitaminok, illetve a rágásra kipróbálhatnál átlátszó lakkor(ebből is van vitaminos ami erősíti), hátha akkor nem fogod rágni
márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy mindig nagyon rövidre vágtam, és a szélét reszeővel lekerekítettem. Ugyanis maga a cakkos körömszél zavart. Utána már meg tudtam növeszteni, ebben a részben kevésbé tudok segíteni, mert nekem alapból erős, nem hajlamos törni.
márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!