Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszüleim miért utálták, és...

Nagyszüleim miért utálták, és tartották helytelennek, hogy már kisiskolás koromban is lakkozva volt a körmöm, szerettem hosszúra a körmömet megnöveszteni,és szerettem a csillogó, feltűnő ruhákat is?

Figyelt kérdés

Már 7 évesen is rávettem anyumat ,hogy fesse a körmömet. Ma már én lakkozom magamnak, de sokszor már inkább gél lakkot csinálok magamnak. 18/L



Volt olyan hogy lementem a mamámhoz és ő megnézte a körmömet mindig hogy milyen hosszú, egyszer ilyen 11 éves lehettem nagyon szép hosszúra megnőtt a körmöm mintha műkörmöm lett volna olyan szépre, kifestettem halvány rózsaszínre. Mikor meglátta elszidta anyámat, hogy engedheti ezt meg fogta a körömvágó ollót és nagyon rövidre le vágta a körmöm, tövig sajnos. Úgy elsírtam magam mint a huzat, nagyon fájt a körmömnél a hús és ronda is lett, nem értette miért baj ha levágja a körmömet. Nagyon rossz volt.



2022. nov. 6. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2022. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%

Hosszura megnoveszteni en sem hagynam

Viszont ha a gyerekem akarna szep lakkot, mivel a kislanyoknak ez maniaja, akkor nem sima koromlakkal hagynam hogy szenvedjen meg amugy is hot igenytelen mikor annak a fele lepattog

Helyette inkabb a kis eredeti körmöcskéjére kennék egy kis géllakkot!

Persze nem pirosat de valami kis baba rózsaszín még oké!

2022. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Én se engedném kisgyereknek hogy fesse a körmét, elég ha ezeket a baromságokat tininek kezdi el.. amúgy hogy tudta tövig vágni a körmöd? Max az ujjadig lehetett az, hisz nem letépte...
2022. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Ezen filozofalsz 7 eve????

Nekem anno ugy 5 évesen ki volt lakkozva a körmöm, anyámat a gyerekorvos baxta le miatta, ő meg vállat vont és közölte, magánügye, hogy lakkozza e a körmöm vagy sem

2022. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Egyre jobban elterjedt a géllakk màr a kislányoknál is.

Semmi rossz nincs benne, nem itt kell a gyereknek a szigort mutatni hanem sokkal komolyabb dolgokban!


Amcsiban amúgy is ez már mindennapi.

A gyerekorvosnak meg mi köze hozzá?!

2022. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Provokatív trollkérdés.
2022. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

5!


Alapjaraton semmi, de nem is manapság történt, 50hez kozelitek

2022. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
36%
Gyerekeknek teljesen felesleges körmöt lakkozni. Babázzon inkább.
2022. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

8!


A babazassal azt játssza el, hogy gyereke van. Gyereke a felnőttnek van. Ugyanez a helyzet a körömlakkal

2022. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Semmi se mulik egy kis lakkozason, ne szorakozzatok mar.


Anyukam minden hetvegen kilakkozta anno a kormom; amikor ovis voltam, mert nekem tetszett. Aztan altalanosban mar magamnak csinaltam, de a suliba tilos volt festett korommel menni, az osztalyfonok lemosta, ha meglatta, szoval akkor is max hetvegen volt

:D

Gimiben meg mar nyilvan senki le se szarta, milyen volt a kormom.

Ez csak koromlakk, ezen semmi nem mulik, kesobb pedig 16 eves koromtol mondjuk mar mukormom is volt, de felnottem es eskuszom, hogy rendes ember lett belolem, nem kurv..a:) .


A koromlakk es a babazas pedig nem zarja ki egymast :)

2022. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!