Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abba hagytam a fogamzasgatlót...

Abba hagytam a fogamzasgatlót lassan egy honapja és még nem most kellene megjönnie csak egy hét múlva viszont vérzek.?

Figyelt kérdés
Sötét vér folyik és nem fáj mint mikor megjön ténylegesen es mar 4 napja. Mi lehet a gond? Lehetek terhes is?
márc. 21. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire sötét? Hogy néz ki?
márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sötet kicsit darabos es mar sok jön
márc. 21. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvadt vér
márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, mikor kellene megjönnie, mert fogamzásgátló alatt NEM volt ciklusod. Semmi.


Most majd szépen visszaáll a te saját ciklusod, aminek idő kell - nekem több, mint félév volt, mire rendeződött.

márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De azt tudom hogy nem

Ilyen színű szokott lenni es nagyon szokott fájni

márc. 21. 11:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Megszakitasos modszerrel vedekeztunk azota miota abbahagytam
márc. 21. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeség hogy azóta nem védekeztek. Egyébként majd beáll a vérzés. De ez hónapokba is telhet. Szegény tested most próbálja összeszedni magad hogy abbahagytad a hormonbombát.
márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hulyeseg mivel nem sokara szeretnenk babat igy most is johet akár:)
márc. 28. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!