Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzés vagy clamydia?

Húgyúti fertőzés vagy clamydia?

Figyelt kérdés

Eddig tévesen félrediagnosztizáltak bakteriális és gombás fertőzésre, de egyik terápiára se múltak el a tüneteim. Visszamentem a nőgyógyászhoz, ahol kenetet vettek és kiderült, hogy egyik sincs. Csak égő érzést érzek a hüvely bemenet felett, főleg vizelésnél, valamint utána, ezért az orvos azt mondta, hogy húgyúti fertőzésem van amire norfloxacin alapú antibiotikumot írt fel napi 2x1 adagolásban. Az eslő két nap után jobb volt, de tegnap vettem egy forró fürdőt és most megint rosszabb.

A páromat elküldte clamydia tesztelésre, azonban azt mondta nincs miért aggódnom mert nincs std-m, de erre egyáltalán nem is teszteltek, ahogy húgyúti fertőzésre sem. Antibiotikumot mellett is mehetek clamydiára tesztelni csak, hogy megnyugtassam magam? (Nincs vérzés aktus közben vagy után és semmi más tünetem sincs az égő érzésen kívül)



márc. 21. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak a kezelés után kb 1 hét múlva lehet menni STD re, mert nem ad valós eredményt.

márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!