Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Herpesz? Így elkaphattam?...

Herpesz? Így elkaphattam? Megoldás?

Figyelt kérdés

Az egyik kolléganőmnek teljes testét herpesz borítja. Sajnos egy mosdóba járunk, nekem úgy néz ki nemi herpeszem lett. Arról nem számolt be hogy neki ott van-e herpesze, de mindkét karja és lába végig olyan, háta is.


Ma megyek orvoshoz, kellemetlen pattanás szerű kiütések vannak a szemérem ajkaimon belül.


Akinek volt herpesze, mit javasolt az orvos? Emellett ti hogy mulasztottátok el a herpeszt? Teljesen kétségbe vagyok esve, a párommal sem talalkozhatok..


Nagyon félek, sosem kaptam el még hasonló betegséget sem..



márc. 22. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt hogy nemi herpeszt kapjál a kolleganődtől. Csak ha lefeküdtél vele. Nemi betegségek nemi úton terjednek.
márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes testet beborító herpeszről nem hallottam amúgy. Esetleg pszoriazisza van. Az meg genetikai, nem ragályos. Ha herpeszed van valóban , pislogj a barátod irányába
márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mit mondott?
márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Nincs mással, hogyan?


3. Nincs orvos, nincs ellátás..

márc. 22. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszket, égő fájdalom is van? Mikor lesz orvos?
márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. Picit ég, de csak egy pattanás méretű van. Remélem csak annyi..


Most megyek, sürgősségire, mivel nincs sehol ellátás.. (Budapest)

márc. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!