Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Páromnak szemölcs szerű...

Páromnak szemölcs szerű kinővés van a hímvesszőjén. Volt 2 védekezés nélküli együttlétünk. Elkaphattam valamit, vagy ez mi lehet? Első alkalommal "leműtötte" magáról, de vissza nőtt.

Figyelt kérdés

2023. aug. 19. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Leműtötte? Gratulálok. Menjetek el a nemibeteg gondozóba, esetleg urológia/nőgyógyászat. Azt se tudjátok mi az, minek kell buzerálni?
2023. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el nem én voltam az ötlet gazda. Nem tudtam hogy ezt fogja tenni. Nem fogunk elmenni, mert amikor megkérdeztem mi lehet ez össze vissza magyarázott nem vagyunk már egy pár ezért is érdekelne valami értelmes hozzá szólás mert így kissé nehéz lesz tudni bármit is.
2023. aug. 19. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Te mindenképp menj el!
2023. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem... és egyetértek a hármassal, te menj el mindenképpen, nem tudhatjuk, mi volt az!
2023. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok a képek alapján hogy hpv lehet. Ha gyógyszertári tesztet veszek az vajon milyen hiteles? Magamon semmit nem tapasztalok egyenlőre. Mindenképp nemi betegség lehet vagy van esély arra hogy más?
2023. aug. 19. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet nemi betegség, még ha nincs is tünete, ezért kéne felkeresned egy orvost mielőbb!
2023. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat!
2023. aug. 19. 17:08
 8/8 anonim válasza:

Sajnos nem tudhatod így, hogy mi is az, ártalmas vagy ártalmatlan, csak találgathatsz!

Az felettébb nem normális dolog, hogy ő csak úgy leszedegeti magáról...

Mindenképpen menj el orvoshoz és vizsgáltasd meg magad!🙂

2023. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!