Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell kenni a canestent...

Meddig kell kenni a canestent és egy nap hányszor? Kisajkakra kell kenni? Gondolom a hüvelybemenetnél nem kell kenni. Borzasztóan viszket, holnap veszek egy krémet mert már meg őrülök ettől…. A WC papír minimálisan még vérfoltos is volt. Ez mitől?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még azt hozzá teszem.

Nem volt annyira véres azért ne úgy képzeljétek el hanem picit piros és gondolom az nyilván vér volt


márc. 24. 01:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
kidörzsölted biztos. Gyogyszertarban elmondjak majd amugy ;) Vagy a dobozan rajta lesz.
márc. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de miből gondolod hogy gomba?? Az nem szokott vérezni.
márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát mi másért viszketne?
márc. 24. 08:43
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Több oka lehet. A gomba amúgy is elsősorban a hüvelyt szokta támadni. Lehet akár nemi herpesz is, az tud vérezni.


Milyen anyagú bugyit hordtál a panaszok megjelése előtt, és hány napig?

márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy nemi herpesz, mondom nem úgy vérzett, jól írja az első válaszoló hogy ki dörzsöltem.
márc. 24. 09:26
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván szüzként nagyon pici esélyed van nemi herpeszre.


Milyen anyagú bugyit hordtál a panaszok megjelése előtt, és hány napig?

márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
#6 akkor minek mondasz faszsagokat ha tudod hogy eselye ra max 1-2%
márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem butaság, nem péniszség! Továbbá amiért kicsi az esélye, még nem kéne kizárni. Főleg úgy nem kéne kizárni, hogy nem tipikus gombás tünetekről van szó


Legjobb az lenne, ha a kérdező elmenne szakorvoshoz. Az otthoni kenegetéssel lehet csak halogatódik az adekvát terápia, és ezzel csak fokozódik a baj! Ennyire ne legyél már felelőtlen

márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 Én vagyok a felelőtlen? 🤣 Ne haragudj de eddig egyik kommented se volt még hasznos🥴😂 Legyszives ne is írj ilyen hülyeséget köszönöm
márc. 24. 11:37
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Menj el orvoshoz, és mosakodj rendszeresen. Attól is lehet gombád, hogy nem tisztálkodsz kellően.
márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!