Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell kenni a canestent...

Meddig kell kenni a canestent és egy nap hányszor? Kisajkakra kell kenni? Gondolom a hüvelybemenetnél nem kell kenni. Borzasztóan viszket, holnap veszek egy krémet mert már meg őrülök ettől…. A WC papír minimálisan még vérfoltos is volt. Ez mitől?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még azt hozzá teszem.

Nem volt annyira véres azért ne úgy képzeljétek el hanem picit piros és gondolom az nyilván vér volt


márc. 24. 01:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
#8 A felelotlenseg az ha ilyen hulyesegeket allitasz.
márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező, amennyire lehurrogják itt az embert, én inkább privit szeretnék kérni es igyekszem segíteni.
márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
vallald fel amit irni akarsz, ez egy anonim app. Kutya nem fogja tudni ki irja
márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 Ismerem már ezt a valakit, ő mindig a bugyikról meg a szagokról erdeklodik szegény…
márc. 24. 16:37
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
hat szinte sejtettem hogy valami fetises kocsog lesz. " inkabb irok privit mert mert " 😂 ez az alszent duma. Na mindegy kerdezo, neked jobbulast a tovbbiakban!
márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszonooom😌☺️
márc. 24. 19:43
 17/18 anonim ***** válasza:
^⁠_⁠^
márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, de amúgy bűzös is, vagy csak viszket?
márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!