Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora az esély arra, hogy...

Mekkora az esély arra, hogy ez nem terhesség?

Figyelt kérdés

Hétfőn lett 2 pozitív tesztem, meg kaptam egy olyat ami azt mutatja, hogy 4-5 hetes lehet kb. (nem tudom ezek mennyire megbízhatóak)

Orvosnál még nem jártam.

Egy ismerősöm mondta, hogy a rosszindulatú ciszta is mutathat pozitívat, és ettől most kicsit félek.


A két teszt egyébként azonnal erős pozitívat mutatott.Írta a teszt, hogy 3 percet kell várni, de másodperceken belül megjelent a két csík.


A baj, hogy alhasi fájdalmaim vannak folyamatosan, de elviselhető.Egy 10-es skálán 3-4-re tenném a fájdalom mértékét. Illetve vizelési ingernél erősen szúr oldalt (a vizelésig, utána elmúlik)


Egyébként tervezett baba lenne, ezért az aggodalom.


márc. 24. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősödnek nem kellene feleslegesen stresszelnie téged.

Korábban (rákszűréskor) mondott olyat a doki, hogy cisztád van?

márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%

Én is úgyanígy voltam, biztos rosszindulatú ciszta...

Az a clearblue, ami mutatja a heteket, nemgondolnám , hogya ciszta lenne 4-5 hetes, szereintem valami más ! :D

márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondták hogy van cisztám, illetve kicsivel több mint 1 éve volt egy autóbalesetünk, és akkor csináltak hasi ultrahangot is, akkor sem szóltak hogy lenne ciszta (kérdés,hogy az kimutatta volna e. Nem tudom)
márc. 24. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A körülmények ismeretében rosszindulatú cisztára az esély szinte 0, viszont gyereket szeretnétek. Egyértelmű, hogy akkor azért pozitív, mert terhes vagy. (Nem is értem, az ismerős miért ijesztget ilyennel)
márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ismerőstől minél gyorsabban szabadulj meg a saját érdekedben.
márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!