Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelykúpnak milyen utóhatás...

A hüvelykúpnak milyen utóhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés

két napja tettem be, elég ügyetlenül (szűz vagyok), úgy éreztem, kicsit fel is sértettem a körmömmel/kúppal, mert ilyen nagyobb volt és nem igazán tudtam hol és hogyan jó.

Tegnap zuhanyzáskor kijött pár darabka, ami megmaradt, és kicsit úgy nézett ki, mintha véres lenne. Ma is jöttek ki darabkák, sokkal kisebbek, és azok is ilyen pirosasak. Nem tudom, ez mennyire normális.:/


Hipochonder lévén félek, hogy valami komolyabb problémám van, nem akarok még meghalni.:(



márc. 27. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meghalni nem fogsz ennyitől semmiképpen, de ha nem vagy biztos a dolgodban akkor nem árt kikérni egy nőgyógyász véleményét, ő ugyanis jobban képben van, hogy mi a teendő ebben az esetben.
márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, tervezem, csak kicsit félek, hogy Húsvét alatt nem tudok menni hozzá, és addig valami rossz dolog történik:/ (bocsánat, kicsit hipochonder vagyok)
márc. 27. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Telefonon nem tudsz vele egyeztetni?
márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem még orvossal, magamtól vettem gyógyszert.
márc. 27. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Allergián kívül semmi, viszont annak lehet következménye, hogy vizsgálat nélkül használsz készítményt, ugyanis csak kenetvételből lehet megállapítani, hogy valóban gombád van e vagy bakteriális, esetleg vegyes fertőzésed. Mindegyikre másfajta készítmény való.

Amit tenned kell, hogy elmész orvoshoz és előtte 24 órával semmilyen készítményt nem használsz, hogy ne kapj fals eredményt. Miután megvan a ludas, arra kapsz gyógyszert (makacs baktérium esetén nem csak lokálisat, hanem szájon át szedhető antibiotikumot is). Fontos, hogy utána vissza kell erősíteni a hüvelyflórádat.

márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

írtak mellékhatásokat, az nem lehet az?


"A nemi szervekkel és az emlőkkel kapcsolatos betegségek és tünetek:


hüvelyi hámlás, hüvelyi váladékozás, hüvelyi vérzés; diszkomfort érzés, bőrpír, égő érzet, viszketés, fájdalom a nemi szervek területén."

márc. 27. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Menj el orvoshoz és ne kezelgesd magad otthon, pláne hogy nem tudni mire is kezeled magad. Legyél rendes hipochonder és járj utána a betegségednek.
márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!