Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuliációs barnázás?

Ovuliációs barnázás?

Figyelt kérdés

Második alkalommal van ilyenem. Mindig a 11. napon. Nem mondanám vérzésnek, egy alkalommal egy nagyon nagyon minimális kicsit barnás nyálka jön. Nem tart napokig, sőt egy napig se. Voltam orvosnál, aki azt mondta 3 hónapig figyelgessem a menzeszemet és menjek vissza. De az teljesen normális, pontos, nincs görcs, nincs nagymennyiségű vér, 5 napig tart.

Lehet, hogy az ovulációhoz van köze?

30 éves vagyok, hormont nem szedek és soha nem is szedtem, rákszűrésem eredménye jó (1 hónapos eredmény), hpv szűrésen semmi nem jött ki.

Másnak van/ volt hasonló? Egyéb tünet nem társul hozzá.


márc. 27. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hàny naponta menstruàlsz?

Simán lehet ovulációs vèrzès, egészséges folyamat.

márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
27-28 naponta.
márc. 27. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez az lesz, és úgy tűnik, hogy szép hosszú luteális fázisod van! :)
márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Csak kicsit aggódtam emiatt, az oros nem említette ezt. De neten minden hol ezt látom hogy ovulációs vérzés. Bár nekem nincs vérzés...
márc. 27. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont az a normális, ami neked van - nem szó szerint vérzés, inkább pecsételés, ami 1-2 napig tart. A színe lehet barnás vagy rózsaszínes. :)

Én már beszéltem erről 2 orvosommal, azt mondták, hogy ez rendben van. Az is oké, ha az egyik hónapban van és a másikban nincs. :)

márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi szépen! :)

Eddigi életem során soha ilyen nem volt, most az elmúlt 2 hónapban.

márc. 27. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)

Én is meglepődtem, amikor nekem előjött. Bár csak pár hónapig fordult elő, aztán évek óta nem.

márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!