Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jöhet még?

Mili32 kérdése:

Miért nem jöhet még?

Figyelt kérdés
44 éves vagyok. Nem igazán szeretnék már gyermeket. Felelősség teljesen védekezünk.Óvszerrel.Semmi baleset nem v. Meg is aggódom. Tudom valakinek ez furcsa, de én ilyen alkat v. Volt már valaki hasonló helyzetben. Köszönöm a válaszokat!
márc. 30. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Védekeztek, nem akartok gyereket. Akkor mit jelent az, h "Miért nem jöhet még?"
márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem jött meg a havi vérzése, és azt akarja kérdezni, hogy miért nem jött meg neki. Kérdező, ha az amúgy rendszeres menstruációd késik, akkor egyrészt kedden vegyél terhességi tesztet és tesztelj, másrészt 44 évesen már lehet kezdődő menopauza és kimarad most egy menstruációd, ennyi. Ha negatív lesz a teszt csinálj még egyet egy hét múlva a biztonság kedvéért, ha az is negatív, és nincs semmi egyéb tüneted, akkor semmi teendő nincs, majd megjön a következő. Ha bármi más tüneted van és/vagy kimarad a következő is, akkor nőgyógyász.
márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!