Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajakplasztika lehetséges...

Kisajakplasztika lehetséges 18 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
Szülői beleegyezéssel megcsinálják? Nem csak az önbizalom miatt, persze az is közrejátszik. Tényleg nem csak kicsit lóg ki, zavar is sportnál, bizonyos ruhákban kényelmetlen ott stb.

márc. 30. 10:11
1 2 3
 1/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezt nem fogják ajánlani, de a sebészt kell megkérdezni, hogy 18 alatt vállalható-e, szerintem nincs értelme.
márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi de az érdekelne, hogy jogilag lehet-e. Azt tudom, hogy értelme lenne nálam.
márc. 30. 16:05
 3/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
77%
De mivel még fejlődhet, illetve még megnyúlhat jobban, és a műtét miatt még hegesedhet is, illetve keloidos is lehet, nem biztos, hogy jó ötlet most ilyen fiatalon, de kérdezz meg egy plasztikai sebészt. Jogilag lehetségesek ilyesmi műtétek, ha a szülők írásos beleegyezést adnak.
márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De akkor mit kéne kezdenem ezzel addig?
márc. 30. 18:05
 5/26 Ypszilon1980 ***** válasza:

Addig szenvedés.

Van jó pár klinika, ami foglalkozik ezzel, párat fel kell keresni és megkérdezni, egy konzultáció még nem jelent semmi kötelezettséget, majd kiderül nálad ez elvégezhető-e, magánban 300 ezer Ft. körül van, TB alapon nem tudom lehet-e, mi a menete, ha van is, nagy lesz a várólista, azt meg nőgyógyásztól kellene megtudni.

márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát nyílvan ott többet tudnának mondani de elég kínos téma és nem mondanám szüleimnek ha utána úgy sem lehet vele semmit csinálni.

De miért kéne fizetni érte ha van biztosításom?

márc. 30. 18:21
 7/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Döntsd el mit akarsz akkor, lehetőséged nem sok van.

Menj nőgyógyászhoz, ahhoz szülőnek nem kell ott lennie, TB-re meg kell kérdezni hogy lehetséges-e, de nem értelek, hogyha kínos, akkor hogy csinálnád végig még ha lehetséges is lenne? Azért az mégiscsak műtét... TB-re nincsen szépészeti beavatkozás kérésre, plasztika is csak nagyon kivételes és sürgős esetekben, esetleg baleset vagy bűncselekmény miatt, ezekre hosszú a várólista, akár évek is. Szüleidnek beleegyezése 18 év alatt mindenképpen kell, azt nem tudod elkerülni.

márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nyílván ha végigcsinálnám, akkor nem lehetne úgy, hogy nem látja senki. Csak ha nincs értelme nem mondom mindenkinek.

De valamilyen megoldás csak van.

Akkor a nőgyógyász biztos megmondaná, hogy meg lehet-e csinálni?

márc. 30. 19:24
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo gondom van de màr megszoktam
márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem is.
márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!