Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után pajzsmirigy...

Szülés után pajzsmirigy alulműködésnél ilyen tünetek?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem, az elmúlt 2 hétben egyre rosszabbul lettem szoptatás alatt. Eleinte hirtelen szédülés és ájulás érzést követte másnapi kábaság. Majd pár nap elteltével állandósult az érzés, tompa fejfájás, szédülés. Észrevettem, hogy akkor sokkal rosszabb mikor szoptatok. Azonnal kértem laborra időpontot, ahol kiderült a TSH: 9

Szülés előtt tökéletesek voltam az értékeim.

Másnak is voltak szülés után ilyen tünetei? Esetleg ilyen magas tsh érték? Mi volt a megoldás? Nagyon ijesztőek ezek a tünetek, kb megkeseríti a mindennapjaimat (néha nehézlégzés és zsibbadás is társul ezekhez) :( természetesen endokrinológussal is konzultáltam, további vizsgálatokra megyek. Köszönöm ha megosztod a tapasztalataidat.



márc. 30. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után kb egy évvel derült ki, milyen rossz lett a tsh eredményem. A háziorvosom írt fel gyógyszert amit szedek.
márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És neked milyen tüneteid voltak?
márc. 30. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a legerősebb tünet az az agresszivitás/könnyen haragra gerjedés volt. Mindent támadásnak fogtam fel. Ezen felül hajhullás, enyhe súlygyarapodás, fáradtság…
márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! 🥹
márc. 30. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!