Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati gyulladás miatt...

Nőgyógyászati gyulladás miatt hullhat a haj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hajhullás miatt vérvételen voltam 2 hete. Nem lettek nagy eltérések az eredményben. A vérsüllyedésem lett picit magas 20-as normál érték helyett 25 lett,ami szerintem még semmi. Vagy mégis? A hajam továbbra is hullik. Pár hónap alatt fele kihullott. Na most a vérvétel napján mentem nőgyógyászatra ahol baktériumot találtak nálam ami régóta fenntálló hüvely és kismedence gyulladást okozott. Hullhat e ez miatt a hajam? És ha véget ért az antibiotikum kúra amit a nőgyógyász írt fel akkor mennyi idő múlva áll el a hajhullás? Most még várok egy baktérium tenyésztés eredményt de remélem hogy megszűnt a probléma. És a vérsüllyedés miért volt csak 25- ös ha nőgyógyászati gyulladásaim voltak a vérvétel idején ???

ápr. 2. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyulladas miatt tud hullani a haj.
ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyulladás okozhatja.


Sajnos a hajhullás kemény dió, kezd el mielőbb a gyógyszert szedni, lehet, hogy hetek, hónapok, mire teljesen abbamarad a hajhullás.


És sajnos a rossz hír: a visszanövés 5-6 hónap, hajgyógyász fodrász mondta nekem, ennyi a hajhagyma "érése", vagy mi a neve, sajnos nem jegyeztem meg.


Nekem pajzsmirigy miatt hullott a hajam, hónapok óta szedem már a gyógyszert rá, már javul. Hajgyógyászhoz azért mentem, hogy stimulálja, erősítse a hajhagymákat, több haj nőjön vissza, szép lassan. Javult a hajam kicsit, de még csak 2 hónap telt el a 7 hónapos kezelésből, hosszú menet...


Pajzsmirigy értékeket is néztek nálad, ugye, az rendben volt? Fehérje- vagy vashiányos nem vagy?

ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen néztek pajzsmirigyet és rendben volt. A vas is rendben. Először valami vitaminhiányra gondoltam de sajnos nem az a gond. Most várom a baktérium tenyésztés eredményét hogy sikerült e kiirtani. :(
ápr. 3. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!