Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mihez kezdjek a pattanásokkal?

Mihez kezdjek a pattanásokkal?

Figyelt kérdés

Egesz eletemben rendszertelen volt a menstruaciom, aminek az okakent Pcos-t gyanitok. Tavaly decemberben elkezdtem szedni baratcserje kapszulat, de abbahagytam, mert az allkapcsomon oldalt rengeteg pattanas kezdett kijonni. Mar nem szedem 2 honapja, de meg mindig nem multak el a pattanasok, folyamatosan jelennek meg az ujak es nem tudom, mit tehetnek veluk? Arctisztito kremet hasznalok, de nem segitett.

Az erdekes, hogy a menstruaciom most alig kesett.

27L


ápr. 5. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kideríteni az okát vizsgálatokkal.

Azt kezdj vele. Addig kenhetsz bármit. (Szakértő)

ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bőrgyógyászhoz kezdésnek. Bármi lehet, most itt igazából bárki mondhat bármit, bármilyen kencét javasolhat, de az okot kell megszüntetni, kezelni, abban meg senki sem tud itt segíteni.
ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Iktass be zöldség/gyümölcs napokat/heteket, ilyenkor tavasszal úgyis szokás méregteleníteni, több víz, ezek kihajtják az ősszel-télen felhalmozódott mérgeket. Eleinte több pattanás lehet, de utána elmúlik. A sport is segít, ha jól kiizzasztod magad. Krémezd a bőröd, inkább olajokat (hidegen sajtolt olajokat) használj!
ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!