Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gennyes durva pattanásokal...

Gennyes durva pattanásokal mit kezdjek ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves lány vagyok. És 11 éves korom óta küzdök az arcommal. Akkor még csak miteszereim voltak tele volt az egész homlokom és az orrom. És mindig jártam az orvoshoz írjon fel valamit rá. És azt használtam hát már nem emlékszem hogy akkoriban segített e .De mindig mást ajánlott. És hát odáig jutottam hogy a homlokomon már nincs miteszer csak tag a pórusom. Az orcámnál vannak a miteszerek és már hónapok óta talán 1 éve is van hogy ugyanaz a pattanás gennyes ott vannak. És azok nem akarnak el múllani lila színű. És járok minden hónapba kozmetikushoz. De utána több pattanásom lesz mint volt. És a hátamon kB 2 éve jött ki a gyulladt pattanas,miteszer.. az étrendemen is valtoztattam de nem használ semmi sem !!! Valaki segítsen nektek mi vált be ???köszi előre is a valaszokat


2021. okt. 23. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
irok privit
2021. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy fültisztító palcikaval tegyél rá teafaolajat. A szemed körül ezt ne csináld, nehogy a szemedbe menjen. Vagy megprobalhatod, hogy egy pici fogkrémet teszel rá. Egy kis pöttyött csak. Mindkettő módszer fertőtleníti és leszárítja a pattanást. Ne használj semmit az arcodra, csak tiszta hideg vízzel mosd meg reggel és este a csapnál. Ne egyél chipset, olajos magvakat, édességet egy darabig. Igyál napi két liter vizet minimum. És ha stresszes az életed vagy szorongsz azt is meg kéne oldani, mert ettől is lehet.
2021. okt. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jaj kérlek csak fogkrémet ne tegyél rá.. A teafa olaj is túlságosan erős, vannak annál sokkal jobb termékek.

Instagrammon _tp_makeup_ nagyon jó segítség.

Először egy alaprutin kellene ami reggel langyos vízzel arcmosás aztán fényvédő. Este arclemosó és bőrtípusodnak megfelelő hidratáló. Ha kialakult egy jó rutin jöhet a többi.

Ezt mindent leír az az oldal amit fent írtam.

2021. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!