Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leiden mutációval lehet...

Leiden mutációval lehet bevenni esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem szedhetek fogamzásgátló tablettát trombózisra való hajlam miatt, viszont este kiszakadt a gumióvszerünk. Írtak esemény utáni tablettát , de igazából nem kérdeztek semmit nem is nagyon válaszoltak semmit csak gyorsan felírták és viszlát. A kérdés hogy biztonságos így bevenni?

ápr. 8. 06:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormon. Méghozzá lórúgàs, így én azt sem merném bevenni.
ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta sem feltélenül tilos Leiden miatt, egy jó hematolgóus sokmindent mérlegel. Vedd be az esemény utánit, nem úgy működik ez, hogy beveszed és puff, trombózisod lesz biztosan, figyeld az esetleges jeleket, de ennyi. Nagyobb bajt előzöl meg vele, ilyenkor ezt kell elsősorban mérlegelni.
ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: még mielőtt - én is érintett vagyok, tesóm is, most terhes vagyok, és emiatt a hematológussal elég rendesen kiveséztük ezt a témát.
ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Leidenes. Nem szedhetek fogamzásgátlót és a 3 év lombik és a terhesség alatt végig és utána 6 hétig szúrnom kellett magam Clexane-nal. Most életem végéig Aszpirin Protektet kell szednem, az ország legjobb immunológus Dr nő tanácsàra, aki a leident is megállapította.
ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Hányadik napon voltál a baleset napján? Elment benned? Én nem venném be.
ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
32 napos altalaban, éppen egy hete múlt el a menstruációm. Igen elment sajnos, de rettentően félek bevenni az esemény utánit mert mikor a dokival témáztuk hogy akkor mégis mivel védekezzek, témába jött hogy ha baleset lenne sem ajánlaná semmiképp az esemény utáni tablettát
ápr. 8. 23:10
 7/7 A kérdező kommentje:
A naptáram szerint alacsony mist a teherbeesés , és 3 nap múlva lesz ovulációm is de fene se tudja érik az embert nem várt meglepetések
ápr. 8. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!