Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség? Vagy szorongás?

Terhesség? Vagy szorongás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Múltkor a férjemmel együtt voltunk. De lecsúszott a gumi. Mikor elment utána vettük észre. A gumiban volt a cuccos, de nem tudtuk nem e ment mellé esetleg. Ez múlt hó 17-18 éjjel volt. Biztonság kedvéért vettem be eseményutánit (Escapelle) Nekem rendszertelen de 21.-e helyett 22.-én megjött szépen. Az aktus úgy a 28-30.napomon volt. Elég sok nyálkás stb dolog távozott, véreztem is elég rendesen de nem ömlött úgymond. A férjemmel most válunk valószínűleg. LH tesztem volt itthon negativ lett. Terhes tesztet nem csináltam mivel megjött. Na de most. Néha hányingerem van és gyomoridegesség folyton. Gondolom a válás miatt, de lehet a gyógyszer is? Néha fáj a mellem is de egy egy pillanatra csak. Más olyan dolog nincs csak ezek. De már nem tudom a gyógyszer a szorongás vagy mivan velem? Terhesség így létezhet? Forró fürdő, eseményutáni után úgy hogy a gumiban volt a dolog???? És alacsony termékenységi állapotban? Vagy ezen inkább ne stresszeljek jobban? Ma jött egy kis barnás váladék tőlem. Ez nornális? A bogyótól? Köszi

márc. 9. 00:50
 1/10 A kérdező kommentje:
A bogyót pont a 12.óra végén vettem be!!!
márc. 9. 00:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy ezek után terhes legyél, de hát esély mindenre van ugye...
márc. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, ha időben vetted be a gyógyszert és utána véreztél is. Viszont az esemény utáni tablettákban egyszerre több hormon van, mint a rendszeresen szedett fogamzásgátlók havi adagjában. Utána kell egy kis idő, mire visszaáll a normál ciklus, közben pedig lehet pecsételő vérzés is.
márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) Ment a zöld
márc. 9. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes,de ha valószínűleg váltok,akkor a legegyszerűbb nemi kapcsolatot sem létesíteni,ha véletlen sem akarsz most tőle teherbe esni ( ami jogos).
márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 Az volt az utolsó. Szóval. Nem szeretnék többet vele :/
márc. 9. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké, így már értem.Sok erőt kívánok hozzá!
márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 köszi :s az rám férne most nagyon...
márc. 9. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, “csak” szorongsz. Kitartást!
márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es köszönöm 🤗 igen 😬😪 emelkedett szorongás és depresszió a férjem miatt :megcsalás,nyereményjáték,zsarolás stb miatt....sajnos

Járok dokihoz is stb 😪🤧

márc. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!