Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell kimaradó menzesz miatt...

Kell kimaradó menzesz miatt orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek kimarad ritkán a menzesze. Általában pontos neki de ritkán előfordul hogy késik vagy nem jön meg.


Tudom pár nap csúszás előfordul meg hogy sok minden hathat rá de normális hogy ritkán meg se jön?


ápr. 8. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül ez nagyon sok mindentől függ.
ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem minden évben kimarad 1-2 alkalommal a mensim, egyébként rendszeres. Én nem mentem vele dokihoz.(teherbe esnem is viszonylag könnyen sikerült)
ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Átlag évente 1-2 alkalommal belefér. Megmondom őszintén, én az egymás utáni második kimaradás esetén orvoshoz mennék. Vagy évi minimum 3 kimaradásnál.
ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy kimarad a vérzés? Van pl egy átlagos 25-30 napos ciklusa és 1 évben 1-2 alkalommal az 50-60. napra jön csak meg?
ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó amennyire tudom igen körülbelül
ápr. 8. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben 1-2 alkalommal fordul elő évente, akkor nem kell orvoshoz fordulni. Ez teljesen normális.
ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!