Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybemeneti seb kezelésére...

Éva6666 kérdése:

Hüvelybemeneti seb kezelésére kérek hasznos információkat. Két éve küzdök vele. Nőgyógyàsz Cikatridinàt adott rà, nem hasznàlt. Cica krém, Neogranormon, Tetran krém,ellen probiotikus krém kúràk nem használtak . Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Hüvelybemeneti seb

#Hüvelybemeneti seb #Hüvelyhàm sérülés #Hüvelyi sebek #Szex közben berepedt hüvely bemenet #Vàltozókori hüvelybemeneti seb
ápr. 9. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanács: másik orvos, mielőtt elrákosodna
ápr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megoldódott ? Mi segített ? Sajnos hasonló gondjaim vannak.
ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Sajnos én is hasonló cipőben járok. Urológushoz is el kellett mennem. Borzasztó ez a hüvelyszárazság ovestin krémet kaptam csak a húgycső illetve a hüvelyhez kenni + egy hétig gynoflor minden nap illetve teljes vizelet+ üledék vizsgálat volt . Ami sarjadzó gombát mutatott ki. Én november óta járkáltam mindenhova vele (std, tenyésztés, mindig minden negatív volt) fura hogy a hüvelyi tenyésztés se mutatta ki a gombát csak a vizelet. Úgy érzem lassan kezd ott begyógyulni, de apró mikró sérülések keletkeznek a hüvelybe és ha az nincs kezelve el tud fajulni Én plusz kaptam Dyflucant két naponta egy szem 4 alkalmasat és reggel vitagyn c este gynoflor napközbe ovestin ,juvia hidratáló vagisan krém cikatridina kúp szóval mindent amit lehet próbálok, szex semmi muszály 😒jövő héten megyek újra vizelet vizsgálatra mert nekem vért is mutatott de elenyésző mindenhol ezt mondták nincs gond ezt a szárazság okozza hidratálni kell és a hüvely ph visszaállítani . Esküszöm én is ugyan ezt csináltam ( neogranormon tetrán stb..)
ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!