Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét óta második napja...

Együttlét óta második napja vérzek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap elott este egyutt voltunk a párommal és mivel elég spontán tortent a dolog, talan nem volt eleg ideje "felkeszulni" a testemnek. Eléggé fájt is, de nem úgy mint a szárazság miatt (nem voltam teljesen az biztosan) hanem inkább olyan volt mintha sokkal nagyobb lett volna ő oda lent mint amit megszoktam tőle. Vagy mintha én lettem volna túl rövid odabent, nem tudom sajnos megfogalmazni😅

Az együttlet utan mindjart eszrevettem egy pici vérfoltot és azota is bár nagyon minimálisan, de pecsételek/barnázok. Amit csak akkor veszek észre, ha toaletten voltam.


Nem készultem nogyogyaszhoz, mert voltam pár hónapja, de lehet elmegyek ha lenne más kellemetlen tünet is.


Valaki járt már hasonló cipőben?


28N



ápr. 9. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Gyakran vérzek (pár csepp rózsaszín folyás a wc papíron) együttlét után, páromé nagyobb (hosszabb?), mint én, mással nem fordult elő ilyen.
ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Átlag, kedves kíváncsiskodó, de már nem először voltam vele. 3 éve vagyunk együtt.
ápr. 9. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
A kettes a másfél pipájával valami szokásos perverz itt.
ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Chlamydia?
ápr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet lett egy méhszájsebed. De amúgy lehet chlamydia is valóban. Esetleg hormon probléma. Szedsz fogamzásgátlót?
ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A méhszáj a ciklus során nem mindig ugyanott helyezkedik el, szóval simán lehet, hogy egyszer eléri, máskor nem. Én is méhszájsebre tippelnék.
ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!