Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 éves voltam, amikor az...

20 éves voltam, amikor az első barátnőm szakított velem. Most 26 vagyok, a második barátnőm is dobott 2.5 év együttlét után. Miért járok mindig így?

Figyelt kérdés
Az első is nagyon fájt, de akkor csak 20 éves voltam. Bár akkor is azt hittem, hogy örökre egyedül maradok, végül 24 évesen lett egy új barátnőm. Vele a végén már össze is költöztünk, új város, új munkahely...mindent megváltoztattam miatta, hogy aztán magamra hagyjon. Hogy lehet ezt megemeszteni? Kb 3 hete csak sörön és röviden éltem, de már érzem, hogy ennyit birt a testem. Ráadásul hetfőn már munka, aztán munka után jöhet a magány. Azt mondta, hogy nem zárja ki, hogy később összejöjjünk, de nagyon kivoltam és átment sárdobálásba. Ekkor már azt mondta, hogy jó döntést hozott. Ma költözik ki a lakásból...

nov. 25. 12:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

"mindent megváltoztattam miatta, hogy aztán magamra hagyjon. Hogy lehet ezt megemeszteni?"

. Fogd fel tanulópénzként. Soha ne változzál meg csak valaki másért.

nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Semmi olyan dolog nem érdekel, ami előtte érdekelt. Azokat a dolgokat pedig egyedül nem tudom csinálni amiket együtt tettünk. Nekem nincsenek barátaim, se összetartó családom. Nagyon szomorú vagyok.
nov. 25. 12:22
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudható, hogy milyen környezetben élsz, de azért van egy olyan megközelítése az általad átélteknek, hogy a kulcs - szerintem - abban rejlik, ne hagyd magad leépülni úgy testileg, mint szellemileg. Az önrombolás pedig csak pillanatnyilag tűnhet jónak, - valójában pedig nem az. A nők megéreznek sok mindent. Megérzik, ha van valakije valakinek. Megérzik, ha bizonytalan egy férfi vagy ha egyedül van. Ráéreznek arra, hogy hol van mit keresniük, ill. kik a lúzerek! Szerintem pillanatnyilag egy kivárásos stratégia a rövidtávon járható út, - próbálj meg időt áldozni arra, hogy jó kondiban legyél, ne legyél ápolatlan, ne járjál igénytelenül és nincs különösebb értelme olyan szerepet játszani, amely közel sem természetazonos az egyéniségeddel. Remélem van munkád! Esetleg kereshetnél egy olyan elfoglaltságot, amely szélesítheti a későbbi életedben a lehetőségeidet, leköt akár tanulás, akár tapasztalatszerzés vagy hobbi szinten. "Nyalogatod egy kis ideig a sebeidet", erőt gyűjtesz, ha teheted, egy kis pénzt is a későbbi folytatáshoz. Újra magadra találsz, aztán "Arccal a vasút felé!", - emberek közé jársz, hogy találj magadnak ismét egy szövetségest, érzelmi, szexuális partnert. Ha rám hallgatsz, idő közben azért végzel egy kis számvetést is az eddig megtörténtek viszonylatában - azért, hogy amit hibaként értékelsz utólag, azokat el ne kövesd még egyszer, ha lehet!

Fel a fejjel! -Nem egyszerű a történet, de ne add fel!

nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Ezt hallgasd meg (illetve tőle bármit ajánlok): https://www.youtube.com/watch?v=64g8HjU5B68
nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Mindig...?!? Eddig kétszer történt.
nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kétszer, 8 év alatt...mások ennyi idő alatt már 10 lányon lehetnek túl. Úgy hogy nem mindig ok huzzak a rovidebbet.
nov. 25. 17:21
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha még csak most költözik ki, akkor túl friss a dolog.

Hagyd leüllepedni. De alkholizmus helyett valami értelmessel foglald le magad. Vagy legalább ne önpusztító dologgal.

2 szakítás meg nem a világ vége. Ilyen világot élünk. A házasságok fele is válással végződik. Az emberek többsége f/szról-f/szra, p/náról-p/nára száll évtizedekig.

nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

"Kétszer, 8 év alatt...mások ennyi idő alatt már 10 lányon lehetnek túl."

Tehát ezzel gyakorlatilag pont az a bajod, hogy nem dobtak hamarabb, és hogy nem dobtak többen. :D

nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy szakítsanak veled, akkor szakíts Te előbb.
nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Én meg idősebb vagyok mint te, és még randim se volt soha. Na, én miért járok mindig így? Nézőpont kérdése minden. Mit nem adnék ha lenne valakim két évig...
nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!