Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog ez?? Menstruálo...

Normális dolog ez?? Menstruálok és 2 óránként kell cseréljek betétet de nem ez az első hogy így vagyok. Első és harmadik napon görcsölök mindig, teljesen ágyhoz vagyok kötve derekamtól a lábamig sugárzik a fájdalom. Ciklusom amúgy normális.

Figyelt kérdés
ápr. 10. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha fiatal vagy igen.
ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok még egyenlőre 😆
ápr. 10. 12:10
 3/9 A kérdező kommentje:
#2. 21 éves vagyok, akkor ne gondoljak rosszra? Mióma vagy ilyesmi? vérszegény is lettem egyébként.
ápr. 10. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz. Nem normális egyáltalán.
ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam már nőgyógyásznál pár éve mikor kezdődött ez a problémám de fogamzásgátlót akart felírni úgy, h szűz vagyok még mindig és ugye nem elek nemi életet. Így nem merem
ápr. 10. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én ismertem olyan szűz lányt, akinek pont ilyen problémája volt. Vagy talán ennél súlyosabb, mivel volt hogy átázott. De szedett fogamzásgátlót emiatt így több hónapig nem volt neki. Aztán amikor abba hagyta, akkor egyszerre jött nagyon sok. De már nem emlékszem pontosan, mert nagyon régen jártam vele. :D
ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre nem is a fogamzásgátló tabletta a megoldás. Csak sajnos sok dokinak kényelmesebb azt felírni mint normális kivizsgálást csinálni...
ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anti-bébi csak elnyomja a jeleit, de nem gyógyít. Az ilyen problémák hormonálisak, az anti-bébi is hormonális ezért tud segíteni, de ez egy átmeneti állapot. Megoldás az lenne, ha a hormonjaid meg lennének nézve és ki lennél teljesen vizsgálva. Nem tudom mikor mentél el "pár éve", de lehet hogy akkor még fiatal voltál és legyintett az orvos, hogy majd úgyis beáll. De ha még mindig bajod van 21 évesen, akkor ott valszeg hormonális a dolog és mostmár nagyjából be kellett volna, hogy álljon.
ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális, lehet endo, PCOS... meg ezer más probléma. Menj vele orvoshoz.
ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!