Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy orvos mondhat ilyet?

Egy orvos mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
sziasztok. először voltam nogyogyásznál mert a kivant egyetem követelményei között van. bementem, es azt mondta k*rva vagyok, mert ki voltam sminkelve es van orr karikám😓nekem ez nagyon rosszul esett mert meg szuz vagyok
ápr. 12. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem a legillendőbb az tuti. De én szeretem az olyan embereket, akik kimondják, amit gondolnak, szóval nagy figura lehet az orvos.
ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem mondhat, fordulj a betegjogi képviselőhöz.
ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A smink és az orr karika nem valami nagy megbotránkoztató különlegesség. Főleg egy orvosnak, aki ezerféle embert lát nap mint nap.

És nem is tudok olyat elképzelni, ahol az egyetem kötelez nőgyógyászhoz menni.

Szóval szerintem ez egyértelműen kamu.

ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez kizárt, hogy megtörtént.
ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem igazán.
ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Feleségem 41 éves, kb. 20 éve, hol karika, hol kő van az orrában. Jó alakja van, popsihoz feszülős nacikat hord (a lényeg), melírozott haja és műszempillája van. Soha sehol nem k**vázták még le.

Pláne egy orvosnak ennél több esze van. Szóval igen csak kamu szagú a kérdés.

ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy vagány csajszi itt sír anonym, ahelyett, hogy helyben elküldené a paraszt beszólogatót melegebb éghajlatra. Természetesen nem mondhat ilyet egy orvos. Naésakkor?
ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egyetem követeli, hogy nőgyógyászhoz menj?
ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez a szüzes nőgyógyászos perverz. Olyan egyetem NINCS, amelyikhez nőgyógyászati vizsgálatot tennének kötelezővé.


Nincs. Jelentettem a kérdést.

ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de sajnos igaz es megtortent, kozszolgalati egyetemrol van szo:( es mivel szuz vagyok nem tudott megvizsgalni
ápr. 12. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!