Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám volt, de a...

Hüvelygombám volt, de a kapszula után nem használtam a kenőcsöt a megadott ideig, és kb 1 hónappal később újra tapasztalom a tüneteket. Fel kéne keresnem egy nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

A papíron azt írták, h ha nem használom a kenőcsöt rendesen, visszatérhetnek a tünetek. Csak használjak újra kúpot, és kenegessem rendesen a kenőccsel, vagy sürgősen forduljak orvoshoz?

(Szeretnék majd menni nőgyógyászhoz, csak magánban nem feltétlenül sikerül ez olyan hamar.)



ápr. 16. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha meg hallgatsz, és nem szólsz a partnerednek, akkor amiből kitisztultál, az újra beszeded, és mehetsz eleinte minden hónapban, majd minden héten a nőgyógyászhoz. Aztán kezdődnek a hólyaggyulladásos tüneteid, ahogy a vándorol már felfelé a cuccos és jön hozzá egy-két bactérium is, meg egyéb más tünetek is...
ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
úgy hogy az urológiára már nyugodtan helyjegyet válthatsz, később a partnered is.
ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jelenleg nincs partnerem.
ápr. 16. 22:34
 5/9 A kérdező kommentje:
megtennéd hogy a kérdésre válaszolsz, vagy inkább tovább mész szó nélkül? Köszi szépen.
ápr. 16. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam, elég kimerítően és hosszútávot előre jelezve:)
ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem válaszoltál arra, hogy most mit kéne csinálnom:)

Csak kioktattál arról, hogy a nemlétező párommal mit és mit ne csináljak

ápr. 16. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem rossz felkeresni az orvost, de ha csak emiatt mennék sürgősen, akkor inkább kihagynám és kúpoznék kenőccsel. Volt sokszor kiújuló gombám. Nekem ami segített, hogy az orvos többféle gyógyszert írt fel idővel, amikből néhány bevált. Így recept miatt lehet max érdemes nőgyógyászhoz menned első körben.
ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszi!
ápr. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!