Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez biztos sima felfázás? Ugye...

Ez biztos sima felfázás? Ugye nem lesz nagyobb baj?

Figyelt kérdés
Valószínűleg felfáztam pár napja. Egy napot vártam, hogy hátha elmúlik, szedtem Rowatinexet, meg teáztam, de nem múlt el. Iszonyú kellemetlen érzésem volt pisilés közben (főleg a vége felé), és kb 2 percenként kellett mennem, mert egyszerűen nem múlt el az inger. Elmentem az ügyeletre, ott írtam nekem antibiotikumot, amit elkezdtem szedni (eddig 2-őt vettem be a 10 db-ból). Ugye el fogja mulasztani? Most már nem annyira kellemetlen a pisilés, viszont szurkál picit az alhasam, ami sugárzik a puncim felé.:S Ugye nincs nagyobb baj, amit nem mulaszt el az antibiotikum?
2010. okt. 27. 15:48
 1/4 A kérdező kommentje:

*írtak

bocsi

2010. okt. 27. 15:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? :)

Már érzed, hogy jobb, 1-2 nap múlva még jobban érezni fogod, hogy javul vagy nem. Ha nem, akkor se biztos, hogy baj van, lehet, hogy másik gyógyszerre lesz szükséged, de az is lehet, hogy ráment a petefészkedre és nőgyógyász kell.

2010. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd be az antibiotikumot, ha nem fog elmúlni, akkor menj vissza és mond az orvosnak. De, nyugi! Szerintem semmi komoly, sajnos vannak olyan nők/lányok, akik hajlamosabbak a felfázásra, vannak, akik kevésbé. Én is mindig felfázok, mikor elkezdődik az ősz. Az antibiotikum nekem elmulasztja!
2010. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedd be, amit írtak, és ha nem múlik, menj vissza dokihoz. Igyál sokat és bele is ülhetsz kamillás fürdőbe.
2010. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!