Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció miatt ez?

Menstruáció miatt ez?

Figyelt kérdés

12 hete császároztak es előtte évekig olyan volt a menzeszem, hogy a tisztasági betét bőven elég volt, a mini tampon is ha lehetett volna, akar 24 óráig is bírta volna, mert annyira gyenge volt a vérzésem, görcsölni nem is görcsöltem.

Most jött meg a szülés után először és eléggé vérzek és görcsölök meg olyan émelygős a gyomrom,meg-megszédülök, nincs étvágyam. Lehet ez a menzesz miatt, mert most igy estére eléggé (iszonyúan) fáj már a hasam.


ápr. 23. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mennyivel lett erősebb a vérzés?
ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ma reggel konkrétan fel kellett mosnom a fürdőt, mert úgy àtàztam, hogy csavarni lehetett a betetbol a vért ,ez reggel 6-kor volt és éjjel 3-kor cseréltem.
ápr. 24. 08:07
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Normális - az nem, hogy egészen tizen x éven keresztül nem menstruáltál kb.


Az, ahol egy tisztasági betét elég az NEM menzesz és utána kellett volna járnod, miért nincs rendes vérzésed.

ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3! Fél évente jártam 18 éves korom óta rakszuresre és nőgyógyászati vizsgálatra. Minden oké volt velem, egyszerűen nekem gyengébb volt a menzeszem. Ezt nem egy doki mondta. Spontán estem teherbe tehát működött aminek kellett. Ennyi. Remélem visszaáll a gyenge vérzésem!
ápr. 24. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú és fajtájú betétet használtál?
ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Always aminek lila a csomagolása és pálma levelek vannak az egyesével csomagolt darobokon. Ez nagyon fontos infó, látom.
ápr. 24. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
az a platinumos fajta...pedig az jó minőségű (azért kérdeztem, hogy biztosan eü.t használtál-e, és megbízható márkát, de akkor ezek szerint igen). Annyi még, hogy addig is a legnagyobb éjszakait használd, tehát ne a normált.
ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja azt hittem a tisztaságit kérdezed.

Egészségügyiből a sárga -kek zacskós allwayst, meg a rózsaszín libresset használom.

ápr. 24. 18:31
 9/12 anonim ***** válasza:
De most akkor tisztaságit vagy szárnyas eü.-t használtál? mert a tisztaságival nem csoda ha átáztál, az nem mensire való, csak folyásra. (Bocsi, de nem volt egyértelmű)
ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mikor nem szültem annyira gyenge volt a menstruációm ,hogy tisztaságit használtam csak.

Most hogy szültem meg olyan erős lett, hogy a vastagabb libresse EÜ betét is rommá ázott. Így oké?

ápr. 24. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!