Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz miatt késik a menstruá...

Stressz miatt késik a menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, ha a stressz és a nem megfelelő táplálkozás miatt késik a menstruáció, mit tud csinálni a nőgyógyász? Több éve tartós stressz ér, hol ezért-hol azért, amivel próbálok, de szinte mindig 36-40 napra jön meg, hol kicsit kevesebbre, hol sokkal többre. Tudom, hogy nem megfelelő a táplálkozásom, ezen folyamatosan dolgozom. Mivel ez a két nyomós ok szerintem elég ahhoz, hogy így viselkedjen a ciklus, úgy érzem, a nőgyógyász nem tudna sokat segíteni, gyógyszert nem szeretnék szedni. Amikor van pár nyugodtabb hónapom teljesen normálisan jön meg.

Alapvetően csak egészség miatt tartom fontosnak, nem tervezek gyereket vállalni.



márc. 31. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Amivel próbálok dolgozni, próbálom nem stresszelni magam*
márc. 31. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Késhet mindkét probléma miatt, de azért nem árt elmenni nőgyògyászhoz, hogy kizárhasson minden más problémát. Pszichològust kellene felkeresni, a nem evés és a stressz miatt, amíg ezek nem jönnek helyre, ne várj szabályos ciklust
márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez csak mese, hogy a stressz miatt késhet, hamarabb jöhet meg.
márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2es!

Köszönöm a válaszod, ugyanez a véleményem. Nem nem eszem, hanem helytelenül. Egyetértek veled.

márc. 31. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!