Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés utáni depresszió?...

Szülés utáni depresszió? Háziorvos küld el szakorvoshoz?

Figyelt kérdés

Ha nem kezelik, mennyire lehet súlyos? Ha egyedül nevelem a kislányom, ugye emiatt nem fognak rám szállni, hogy orvoshoz fordultam? Állandó ellenőrzések, stb. A kislány egészséges, jól van tartva, nevelve, mindene meg van, kiegyensúlyozott, bölcsibe is jár, stb.


Trollok kíméljenek, amúgy is rossz napom van.


máj. 11. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Hát jó kérdés, hogy rád szállnak-e...Gondolom ilyenre gondoltál, hogy a védőnő esetleg. Szerintem az alapjában véve nagyon jó, hogy segítséget kérsz. Talán ő a te adataidba nem lát bele, csak a gyerekébe
máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Nem, nem szállnak rád. Akkor tennék, ha nem kezeltetnéd magad, azzal veszelyeztetnéd a gyereket.

Pszichiátriai szakrendeles nem beutalo köteles, tehát háziorvos se kell hozzá. Maganorvoshoz gyorsabban bejutsz amugy

máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2, köszönöm, de nincs pénzem magánorvosra, gyeden vagyok és tartozásokat is fizetek.
máj. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!