Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy hat a stressz az elso...

Hogy hat a stressz az elso menstruaciora?

Figyelt kérdés
ha stresszelek rajta h mikor jon meg akkor kesobb fog, vagy nincs osszefugges?
máj. 11. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

OkozHAT késést, igen.


Az első menstruáció 10-13 éves korban megjön. Ha 15-16 éves korodig nem jött meg, anyukád már elvitt volna orvoshoz.


Ha 16 éven aluli vagy, semmi keresnivalód az oldalon. Sejtem, hogy 13 körül vagy.


Ha 16 éves elmúltál volna, orvosnál kezelnének már és nem itt kérdezősködnél, a héten már ez 4. kérdésed minimum.


Teljesen felismerhető az írásmódod.


Kérlek nyugodj meg, meg fog majd jönni. Nem verseny, hiába írtad már, hogy az osztálytársaidnak már megjött. Semmit nem számít, neked kicsit később fog, mint nekik.

35 évig menstruálni fogsz, nem vagy lekésve semmiről


Felesleges minden nap ugyanezt kiírnod, a korábbi kérdeidet is jelentettük, szembe megy az oldal szabályzatával, minden nap ugyanazt megkérdezni.

máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Orvos mit mondott, megvizsgált? Ha 16 évesen még nen jött meg, irány az orvos, anyukád vigyen el.


Ha 16 éven aluli vagy, a kérdésed törölni fogják.

máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért hiszitek azt, hogy az első menstruációra gondol? Valószínűbb, hogy ebben a hónapban nem jön meg neki
máj. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, nézd, én alapvetően együttérző vagyok a segítséget kérő tinikkel ebben a kategóriában (emiatt is ellenzem a 16-os korhatárt), de tény, hogy nem kéne visszaélni a jóindulatunkkal. Megválaszoltuk már a problémádat minden oldalról, nem tudunk már mit csinálni veled. Ha még 100x megkérdezed ugyanezt, akkor sem. Legyél már türelmesebb.


#3 Mondjuk azért hisszük azt, mert konkrétan a kérdésben szerepel az "első menstruáció" kifejezés. Továbbá azért, mert ez már legalább az 5. kérdés az elmúlt egy héten ugyanezzel a megfogalmazással, és ugyanezzel a tartalommal. Mindig azt írja le, hogy 3 éve van már folyása, stresszel, és minden azonos korú osztálytársának/barátnőjének megjött már, és hogy mikor jön már meg neki is az első. Ez azért így együtt eléggé tipikus...

máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%
Az 1 est ne pontozzátok le, okosat írt.
máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem én pontoztam le :)
máj. 13. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!