Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasúti vècén nagydolog? Tiel...

Vasúti vècén nagydolog? Tiel szoktátok intézni?

Figyelt kérdés

Budapestre tartok interszitivel egésznapos programra. Sajnos útközben elkezdett nyomasztani, végül elmentem elintézni. Ráültem. Olyan szabadba ürítős toalett volt, azért kicsit aggódom, hàtha illetlenséget követtem el. Meg ráülni sem biztos, hogy egészséges. Hát nyaldosta is a fenekemet a hiddeg szellő. :-)

Aztán, még a törlésre használt vécépapír is visszaszállt a fenekembe.

Ebből esetleg kaphatok fertőzést? Minden esetre jobb megkönnyebbülni. Szép napot mindenkinek.


Szandi


23L


máj. 13. 08:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-es vedd be a nyugatót, láthatóan felkavartak a dolgok...
máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, nagyon meglepődtem, hogy a vége körül elszabadultak az indulatok. Nagyon köszönöm mindenkinek. Bocsánat, hogy itt kértem tanácsot. Életemben először fordult elő ilyen, hogy utazás közben kakiljak. Remélhetőleg nem is fordul elő többször. Ha véletlen mégis, már nem fogom kiírni, végülis hétköznapi dolog...Mégegyszer hálás köszönet mindazoknak akik értelmes választ írtak.


Szandi

máj. 15. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!