Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki így "elmenni nagydolgot...

Ciki így "elmenni nagydolgot intézni"?

Figyelt kérdés
Fodrász vagyok, saját szalonom van, egyik női kuncsaftom hajfestése közben elmentem, vagyis el kellett mennem a mosdóba, sajnos kicsit tovább tartott mint gondoltam (5-10 perc). Menstruációkor sajnos nálam inkább a nehezebb székelés a jellemzőbb. Bennetek vendégként emiatt lenne rossz érzés vagy szemet hunynátok felette? (24/N)

2022. ápr. 5. 18:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Én pasiként (szintén 24) elég laza vagyok ilyenekben, szerintem belefér.
2022. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindenki pontosan tudja, ha menni kell akkor menni kell, tart ameddig tart, szerintem már nem is emlékszik rá.
2022. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
Ha durrantottál is közben nagyokat meg fröccsent az lehet kihallatszódott.De ha csak ilyen szolíd pisszegő hangot kiadó barnamaci bújt elő, azt lehet nem hallotta.
2022. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Szarni természetes dolog. Engem jobban bántana, ha úgy vágnád a hajam, hogy bokáig vagy fosva. Én múltkor dugás közben mondtam a hölgynek, hogy azonnal szálljon le rólam, mert össze fosom magam, pedig friss kapcsolat. Ez van. 24 éves vagy, felnőtt.....ilyenen ne agyalj.
2022. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszem, hogy egy gittelést nem lehet két kuncsaft között elintézni.
2022. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Miért, bejelentetted neki, hogy kakálni mentél?


Valami dolgod volt, kész.

Ha én lennék a vendég, felőlem a tyúkokat is elmehetsz megetetni. Csak legyen meg a munka, kifizetem és viszlát.

26\N

2022. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha hajfestés közben 10 percekre otthagyod a kuncsaftot, a már bekent haja más színű v.több árnyalattal sötétebb lesz.
2022. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavarna, ha annyit odaszol a fodrasz, h ne haragudj, ki kell ugranom a toalettre. Igy akkor sem furcsalnam, ha felbehagyja a festest.

Ha menni kell, hat menni kell.

Az viszont idegesitene, ha szo nelkul ott hagyna 10 percig, h dontsem el, most mi van.

2022. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
37%
Úgy tűnik, hogy te leginkább a vendégedre szartál!
2022. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

"a nehezebb székelés a jellemzőbb"


Ami neked csak 10 percnek tűnt, az egy félbehagyott vendégnek akár félórának tűnhetett.

Lehet, hogy volt is annyi, ha ennyire nehezen ment neked...

2022. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!