Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincsen már barátom, nem...

Nincsen már barátom, nem akarok élni, ez változni fog? Többi lent.

Figyelt kérdés
1 éve elmondtam a barátnőmnek hogy én vagdosom magam, ekkor még semmi baja nem volt vele, kb. 2-3 hete volt erdei iskola és én kiborultam mert csúfoltam kb. 5-ször eltévedtünk szlovákiában meg nem tudom hol és este elkezdtem a kezem vagdosni, tudom hogy ez nem szép látvány, de ő már tudta, azt hittem hogy ez a baja mert csinálom, közben azt mondta h azért hagyott ott engem mert én elmondtam a titkát az egyik barátnőmnek O.,ez volt kedden pedig akkor még nem is beszéltem vele! én meg mondtam neki hogy én nem mondtam el semmit, erre ő azt mondja mert én ott hagytam, ő hagyott ott engem és még azt mondta mert a K. egyedül volt, de ott volt a legjobb barátnője a KR. és együtt beszéltem KR.-el hogy most mi a bajuk, de még most sem jöttünk rá... azóta alig beszéltem vele és tegnap rámír (kiírtam skype hogy miért csesz ki velem mindenki) és hát mondtam neki h nincs barátom meg minden, erre h én csak beképzelem és azért vagdosom magam, utána elmondtam neki mindent h miért csinálom, meg h milyen volt az életem és erre azt mondta h kétszínű vagyok, de miért mert nem kötöm az orrára h mi a bajom? utána meg elkezdett genyázni h egyáltalán lány vagy? mit hazudtál még? de sosem hazudtam neki. Mit tegyek, fogjam fel hogy ez van? Ez most az én hibám vagy az ővé?
2012. máj. 25. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog.
2012. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsi, de mi nem fog?
2012. máj. 25. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Kéne már neked egy pasi a lábad közé a penge helyett.

Elgondolkodhatnál ezen a dolgon.


Amúgy nem mindegy kinek a hibája, Leszar téged mindenki (ez most nem bántás) magyarul a környezet amiben élsz, akik körülvesznek, nem érnek egy szalmaszálat sem.


Döntsd el végre, hogy te mennyit érsz önmagadnak, és hogy min akarsz változtatni, mert a környezeted azt is le fogja szarni ha levagdosod a lábaidat.

2012. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most arra lukadsz ki h öljem meg magam?
2012. máj. 26. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, arra!
2012. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha már te is ezt mondod, akkor holnap meg is teszem...
2012. máj. 27. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2012. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia. Az idióta válaszokra ne hallgass...

Bárkinek lehetnek nehéz időszakai, viszont nekem elég zavaros, amit írtál. Hogy vagy? Ha van kedved beszélgetni, írj üzenetet. Üdv

2012. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

a nagymamám rákos, apám örül ha van munkája, anyám szintén, a családunkban vannak problémák, én is alig találom a helyemet neked meg kb 12-13 évesen az a legnagyobb problémád hogy ki mit mondott. téli depresszióm nekem is volt már de esküszöm elgondolkodnék a helyedben hogy tényleg olyan szar-e nekem... pl ajánlom olvasd el a Sorstalanságot, lehet megdöbbennél. és most ezeket rosszindulat nélkül mondom.

19/L

2012. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt azért nem írtam le, hogy 3 éve a nagypapám cukor betegségben halt meg a nagymamám 62 évesen cukorbeteg + levágták a két lábát és kb. 2 hónapja meg is hallt, anyukámnak már több éve nincsen munkája apukámnak bekelett zárnia az üzletét mert többe került a bérleti díj mint amit megkeresett, alig tudunk ételt venni, de szerencsére van pár ember akiben megtudunk bízni + otthon nagyon sok a veszekedés és még a bnőm...
2012. jún. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!