Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány nőgyógyász szokott...

Hány nőgyógyász szokott ebben, vagy hasonló témakörben válaszolni a kérdezők kéréseire?

Figyelt kérdés

Kérem azok írjanak, akik rendelkeznek ilyen irányú doktori képesítéssel, mivel szükségem volna egy szakember véleményére, segítségére.

Aki válaszol kérem írja már le, hogy hány éve, és hol praktizál.


Köszönöm.


2010. márc. 20. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


regelsz, és kérdezel egy nőgyógyászt a problémádról, és néhány perc, (nekem a max ami időben válaszoltak másfél órával a kérdés után)

Igazi orvosok, és nagyon korrekt válaszokat írnak, valamint megírják a teendőket, ill. javaslataikat is.

2010. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném, hogy mindenki elolvashassa.
2010. márc. 20. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt egyetlen egy nőgyógyász sincsen. Csak néhány orvostanhallgató:)

De miért nem mersz elmenni a problémáddal egy nőgyógyászhoz? Mitől félsz?:)

Vagy ha esetleg itt leírod a problémád, lehet, hogy kapsz értelmes választ (bár ez tényleg ritka...)

2010. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Orvostan hallgató is megteszi. :s
2010. márc. 20. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó vagyok. Én is orvostanhallgató vagyok, szívesen segítenék, de csak első éves vagyok, szóval nem mennél velem sokra:) Hülyeségeket meg nem szeretnék mondani:)

De miért nem mész el személyesen? Első vizsgálat lenne, és azért félsz? Vagy mi a baj?

Hidd el, akármilyen problémád van, biztos látott már sokkal rosszabbat is az orvos:)

És miért lenne baj ha más is olvasná a kérdésed? Lehet, hogy másnak is hasonló baja van, és ezzel másoknak is segíthetsz:) A nevedet sem kell odaírni, szóval senki nem tudná meg, hogy te vagy az:)

2010. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Írsz nekem egy privát üzenetet?
2010. márc. 20. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:

figyu amit írtam oldalt, ott senki más nem olvassa el a te üzidet csak a doki, meg te.

Belső levelet küldesz neki, senki más nem látja, és minden e-mailon játszódik!

első voltam

2010. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a következő írják:


"Minden feltett kérdés megjelenik az oldalon miután válaszoltak rá.

Az Internetes tanácsadás nem helyettesíti a szakszerű orvosi ellátást."


Most akkor hogy is van? :S

2010. márc. 20. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én is ismerem ezt az orvostudakozot, de az én kérdéseimet még egyszer sem láttam viszont az oldalon....

De miért baj ha viszontlátják, én pl. regeltem egy kamu névvel, meg csináltam csak erre egy e-mail címet, és kész....

semmi extra, még ha ki is teszik honnan tudnák meg hogy te vagy?

2010. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
írtam privát e-mailt az egyik orvosuknak. :) Bár orvosonkét változóak az álláspontok.
2010. márc. 21. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!