Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szenvedek azert muszaj...

Hancsykaa kérdése:

Nagyon szenvedek azert muszaj megkerdeznem toletek hogy ti nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Ma kezdodott delutan, hogy gyakran kellett pisilnem (Nagyon, ugy kb 2 percenkent) na ez megy mar tobb oraja, azota nyilamlik, luktet belulrol fajdalmasan valami, es nagyon veres a vizeletem Gondoltam felfazasra, de nem ilyen szokott lenni Pisilesnel a nem csip, csak a vegen nagyon erosen nyilamlik az alhasi reszem, lehetseges hogy ciszta fakadt ki?

nov. 21. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

nőgyógyász, urológus mit mondott erre? :) :)


Eltört a karom, mit csináljak? :)

nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen problémával, komolyan egy anonim "fórum"hoz fordulsz orvos helyett?
nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha nagyon szenvedsz, miért nem hívtad fel a háziorvosod? Komolynak tűnik a probléma, nem játéknak. Itt teljesen idegen, és vélhetően nem orvos kommentelők nem fognak tudni neked segíteni. Jobbulást!
nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben felhívnék egy orvosi ügyeletet, egy ilyen miatt nem hiszem, hogy be kéne menni személyesen az ügyeletere. + Lehetőleg holnap, minél hamarabb urulógushoz mennék a helyedben. Jobbulást!
nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. Valaszolo elso sorban koszonom szepen, masodik pedig nem voltam itthon sem, nem tudtam volna elmenni orvoshoz, de mivel pont valamelyik nap dobott ki a sajat haziorvosom magatol igy jelenleg nincs sehoga mennem csak korhazban, az pedig eleg zuros megoldani, mivel mas egeszsegugyi problemaim is vannak, illetve pont benne vagyok a noi problemaban is :)
nov. 21. 20:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáztál fel? Esetleg vesekő, hólyagkő is lehet. Ciszta kevésbé.
nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Valaszolo, en is felfazasra gondolok, esetleg a szovbetegsegem miatt es a verhigito miatt amit szedek azert leeht tobb a ver a vizeletemben nemtudom, hogy mi tortenik most pontosan de ha holnapra nem mulik, kenytelen leszek meglatogatni az ugyeletet🥰
nov. 21. 20:39
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Valurinál vagy Urzinol és sok teát, lehetőleg kamilla teát igyál legalább.
nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez surgossegi rendelesre nyugodtan eleg. A kicsit veres vizelet is baj, ha nagyon, az valami akut baj, csinalni kell valamit. Nem hajthat el senki ezzel.
nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amugy van cisztad, amirol tudsz? Vesedben? Vagy neha nogyogyaszati panasznal a huvelybol a ver vizelesnel preselodik ki.
nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!