Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik az egészségügyi...

Hogy zajlik az egészségügyi küret? Mennyi ideig tart? És a kórházban meddig kell bent lenni?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem 3 hónapos kisfiamat és nm szeretném senkire bízni.
2010. okt. 31. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rövid altatásban végzik, kb 20 perc az egész, utána pár órás megfigyelés után hazamehetsz.
2010. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És bent kell aludnom előtte? Mert amiatt aggódom igazán. Császárral szültem, nem rendesen.
2010. okt. 31. 22:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Reggel kell korán ott lenni, délután már mehetsz haza, ha nincsen semmi probléma.Nem kell előtte ott aludni.
2010. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért aggódom ennyire, mert azt olvastam, csak akkor nem kell befeküdni előtte, ha valaki normál úton szült. Nekem viszont sajnos császárom volt, így előző este kell felhelyezni a tágítót, mint azoknak is, akik egyáltalán nem szültek még.

2010. nov. 4. 09:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Hú, hát ezt nem tudom, de lehet benne valami.
2010. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy tesznek fel tágítót. Abortusznál biztosan kell, és a méhkaparás is úgy tudom ugyanúgy zajlik.
2010. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia, ha nem gond, megírnád mi volt? Gondolom már túl vagy rajta.Ugyanis ugyanebbe a cipőbe járok, csak nekem 7 hónapos a pici, és nem akarnám éjszakára másnál hagyni. Én is császárral szültem, és most szükséges egy eü beavatkozás, neked végül csináltak méhszájtágítást??? AZt mondják nagyon kellemetlen, engem annyiban érdekelne, hogy akkor be kell menni egy nappal korábban, igaz? Kérlek, ha nem nagy gond, írd meg légyszi, köszi!
2011. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia! Szerencsére elkerültem a beavatkozást, rendbe jöttem magamtól és nem volt szükség rá. Neked mi a gondod? Sajnállak nagyon, nem tudom, hogy lehet otthagyni bárkire is egy ilyen pici babát.
2011. jan. 3. 15:48
 9/12 anonim válasza:
Szia! Holnap derül ki pontosan, hogy végül is akkor mi lesz, megcsinálják -e vagy sem... Egyébként terhesség alatt lett miómám, azt is meg fogják nézni, hogy mi lett vele, és amióta megvan a pici, rendszertelen és eléggé erős a menstr.m, meg látott is ott valamit, ezért javasolná a dokim. Örülök, hogy te elkerülted ezt a kellemetlenséget :) Engem csak a gyerek miatt érdekel, hogy addig hova tehetném, különösen éjszakára, remélem meg lehet vele beszélni, hogy ha szükséges, reggel kelljen mennem, és este jöhessek haza, így kimaradna az éjszaka. Meglátjuk mi lesz, szép napot neked. Megírom, ha túl vagyok rajta, sajnos én érzem, hogy nem lesz elkerülhető, mert már szó volt róla korábban is :( Üdv!
2011. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden jót és bátorság, remélem Te is elkerülöd a beavatkozást. Ha mégsem, akkor harcold ki valahogy, hogy ha be kell feküdnöd, hagy menjen Veled a pici is. Sok kórházban megoldható, hiszen minden szülészeten bent lehet Veled a baba, így max nem a nőgyógyászaton, hanem a szülészeten fognak elhelyezni, szerintem ez csak emberi jóindulat kérdése....
2011. jan. 4. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!