Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik egy egészségügyi...

Hogyan zajlik egy egészségügyi kaparás a Szent Imre kórházban?

Figyelt kérdés
Most a 8dik hétben vagyok sajnos üres petezsákkal, eü. kaparásra kell mennem. Érdekelne, hogy altatásban végzik-e, mikor kell befeküdni, meddig kell bentlenni és hogy tágítanak-e a műtét előtt (ettől nagyon félek)?Még nem szültem, ez lett volna az első terhességem.
2010. dec. 14. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a debreceniben voltam, szintén 8hetesen. Nekem reggel kellett menni, és kaptam lamináriát is, mert nekem is első baba lett volna. Nem volt kellemes, de a doki szerint jobb a méhemnek, mintha ő feszgetné műtét közben. Műtét után minimum 4 órát kellett feküdni és utána elengedtek. A műtét altatásban zajlik, semmit nem érzel belőle, és kb 10-15 percig tart. Azért gáz, mert olyan, mintha futószalagon csinálnák...szóval inkább lelkileg viseli meg az embert. jó egészséget kívánok neked
2010. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Nagyon magam alatt vagyok, már volt egy méhen kívüli terhességem, az is nagyon megviselt, most pedig ez..Lombik próbálkozás volt, 2 üres petezsákom is van.A szívem szakad meg, hogy elveszítettem őket.
2010. dec. 14. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bent feküdtem a Szent Imrében toxikózis miatt 39 hetesen a patológián, mert nem volt máshol hely. Két ágyas szoba, az egy hét alatt 4 abortuszos feküdt a másik ágyon. Kettő nem akarta a babát (nem tinik voltak már), kettőnek pedig üres volt a petezsák vagy nem volt szívhang). Mindannyian reggel jöttek, délelőtt műtét, kb 20 percig nem voltak a szobában. Másnap reggel mehettek haza. Nem éreztek semmit, altatásban történt a dolog, a lelki része nyilván azokat viselte meg, akik akarták a babát csak nem lehetett. Biztos iszonyatos volt nekik az én nagy hasamat nézni.
2010. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!!!
2010. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 éve voltam bent ott, szintén ezzel a problémával. Reggel mentem, uh, laminária, kaptam ágyat, dél körül műtét, este elengedtek. Sajnálom, remélem legközelebb sikerrel jártok, ne add föl!
2010. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy altatásban megy -
2014. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!