Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görögszénamag hatásos mellnövelő?

Görögszénamag hatásos mellnövelő?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a görögszénamag kapszulát, de gondoltam előtte megkérdezem h kinek mennyire volt hatásos? Mellnövelésre használnám, ugyanis eléggé kicsik, (mondhatni alig láthatóak a melleim..:( )

Mellékhatások jelentkeztek vkinél? És fogamzásgátló mellett is szedhető??

köszönöm a segítségeteket.:)


2010. nov. 3. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Mellnövelő szer nem létezik!!! Semmilyen. Marad az implantátum, vagy a kiegyezés a mostani mérettel.
2010. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én kipróbáltam... 3 hónapig szedtem, és akkor olyan volt a mellem, mint mensi előtt szokott lenni. A fene se tudja, hogy nőtt-e, ez meghatározhatatlan. A párom szerint igen, de amióta Vele vagyok, folyamatosan úgy érzem, hogy nő, a bogyótól függetlenül. Én a terhességben reménykedem, hogy majd attól jól megnő. :)

Amúgy azt olvastam, hogy a növényi ösztrogén kb ezredannyira hatásos, mint a sajátod, szóval ha van bőven ösztrogéned, akkor visszafogja, ha meg nagyon kevés van, akkor kiegészíti. De a görögszéna ártani nem árt, cukorbetegeknek is ajánlják.

2010. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.kipróbálom,majd meglátjuk mi lesz:)
2010. nov. 3. 09:55
 4/8 anonim válasza:
0%
Ha növesztené a melleket akkor nem költenének a nők milliókat a plasztikai műtétekre!
2011. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azért költenek plasztikai műtétekre, hanem aki ezt megteheti nem akar várni! És nem csak 2-3 méretet akar növelni, hanem sokkal többet és feszesebbet. Ha mondjuk a görögszénamag tuti növelné a melleket, akkor aki megteheti, hogy műmellet csináltasson, akkor is azt csináltatna!
2012. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-3 méretet? egy méret is sok B ből C vagy A ból B, ne akarjon senki A mellből kapszulákkal D s melleket, a D s amúgyis nagyon nagy, főleg ha valaki vékony, annál már szinte lóg a mell melltartó nélkül, hacsak nem szilikon, plasztikai műtét nélkül pár hónap v egy év alatt és 10-20 kg hízás nélkül csak bogyókkal nem lehet három méretnyit növelni a melleket, hacsak nem fogamzásgátlótól, vagy hacsak nincs fejlődésben valaki, és genetikailag nem örökli, vagy nem lesz terhes véletlen

de hormonkezelések, egyéb hormonális változások és plasztika nélkül nem hinném h ennyit nőne, esetleg még egy méretet masszázstól, de az türelemjáték, és sok tápanyag meg folyadékbevitel kell, rendszeresség, ha nincs ideje pénze valakinek erre, meg nem tud rendszeresen aludni, akkor fuccs, meg ennyi idő alatt ennyit tágulna a bőr az fáj is, lógni is fog, csíkos is lesz

2012. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy oskan azért nem költenek plasztikai műtétre, mert félnek tőle, vagy nem tetszenek a mű mellek nekik, vagy nincs rá pénzük, sokan meg nem hisznek a bogyókban és a masszázsban, már csak a genetika miatt sem, és van aki szereti a kis melleit, vagy a kis mellű nőket, szal kainek nagy van sokszor kicsiket akar
2012. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
en ugy tudom hogy nem jo mas gyogyszerrel szedni de inkabb kerdezd meg a nogyogyaszodat en most rendeltem breast fast kapszulat meg latom mi lesz az eredmeny ha nem jo jon a gorogszena es a lenmag kiproballok mindent amit csak lehet es ha nem lesz jo egyikse osszegyujtom mutetre
2013. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!