Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetesen bekeményedtek a...

Rettenetesen bekeményedtek a melleim, mitől lehet?

Figyelt kérdés
1 hete meg kellett volna már jönnie a "szokásos" 3-4 napos késéssel a havimnak, de még mindig semmi. Viszont a melleim tegnap este óta úgy bekeményedtek, és még enyhe érintésre is fájnak. A párommal ritkán vagyunk együtt, mert külföldön dolgozik. Aug 23-án voltunk együtt, azután csak nemrég, okt 22-től 4 alkalommal, mert 1 hete megint nincs itthon. Akörül kellett volna megjönnie, de mégsem történt azóta ez meg. nem védekezünk, mert elvileg az első és eddig egyetlen kislányom után(ő is csodababa volt) megállapították, hogy annak a valószínűsége, hogy még egy gyermekem lesz valami annyira minimális a petefészkeim fejletlensége miatt, hogy gyakorlatilag a védekezés nem szükséges. Mondjuk a lányom is összejött valahogy, de akkor meg azt nem értem miért kemények és fájósak a melleim? Csak másfél hete voltam a párommal, így ennyi idő alatt még nem lehet ez terhességi jel sehogy sem.
2010. nov. 3. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni. Csak csúszott. Nekem ez a végső tünet vérzés előtt, a melleimmel üveget lehet karcolni, és akkor másnap tuti beköszön a jótündér :)
2010. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!