Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menyire normális hogy ha...

Menyire normális hogy ha valakinek húgyúti fertőzése van rettenetesen kell egyfolytába pisilnie? .

Figyelt kérdés
Nekem nem csak hogy nagyon kell hanem tegnap éjjel kétszer bepisiltem ma meg talán háromszor cseréltem nacit, már azon gondolkozok hogy éjjelre be kell pelenkázzam magam. Ez nem tréfa.
2010. aug. 14. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon fontos, hogy soha ne szégyelld magad emiatt! Erről nem tehetsz! Hétfőn azért menj orvoshoz! Nyugodj meg, ettől Te ugyanolyan értékes ember vagy, mint bárki más, semmivel sem kevésbé jó!
2010. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

életemben egyszer voltam táppénzen, ugyanezen okból....

te legalább nem nyilvános helyen pisiltél be :S (nagyáruház közepén vásárláskor ill. a parkolóban a vezetőülésben ülve)...doki, antibiotikum és rengeteg folyadék, lehetőség szerint kamillatea, cickafarkfű tea

2010. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és ne hétfőn menj, hanem ma hívd ki az ügyeletes orvost
2010. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem "normális vagy nem normális" kérdése, ez tünete egy ilyen fertőzésnek. Minél előbb szerezz antibiotikumot, és ahogy már írták, sok folyadék. Rendbejössz, ne aggódj.
2010. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!