Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemiszervem mellett találált...

A nemiszervem mellett találáltam két csomót (több is van, de ezeket ha megnyomom akkor fáj) mi lehet ez? Kérlek értelmes válaszokat

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 17:04
 1/9 A kérdező kommentje:
* úgyértem, hogy a combom és a nemiszervem között.
2010. nov. 6. 17:10
 2/9 anonim ***** válasza:
ha borotválkozol, bedurrant szőrszálakra tippelek
2010. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen problémám vagy is ehhez hasonló, és nem foglalkoztam vele, elmúlt, de szerintem és a szüleim szerint is növőgörcs lehetett.14/L
2010. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! ott vannak nyirokcsomók, lehet azok vannak bedurranva neked!
2010. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezzel kell valamit csinálnom, vagy csak elmúllik majd?
2010. nov. 6. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Várj néhány napot,ha nem múlik el nézesd meg magad a háziorvosoddal. Egyébként a nyirokcsomó duzzadás általában ártalmatlan jelenség,fertőzésekhez,betegséghez köthető pl nátha
2010. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tegnap vettem észre.. remélen nem lesz baj :S
2010. nov. 6. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:

A "kettő csomó" kifejezésből az égvilágon semmit sem lehet mondani...

(mekkora?, mozdítható?, milyen színű? milyen alakú?, milyen mélyen van?, milyen a határa?, milyen a többi csomó?, mióta van ott?, nőtt-e?, volt-e már ilyen?, összefüggésbe hozható vegyszerrel/gyógyszerrel/borotválkozással vagy bármi mással?; vannak más tünetek is?, volt-e szexuális kapcsolatod? és még rengeteg más dolgot is le kellene írni, hogy legalább el lehessen indulni valamerre).


Lehet gyullad szőrtüsző, nyirokcsomó, HPV-s szemölcs, szifiliszes szemölcs, 20-féle tumor és még sok más minden...

2010. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak megijedtem nem tudtam mit írjak pontosan.

Szóval,ott van ugye több is ez úgy kétszer akkora mint a többbi, igen mozdítható, nem tudom milyen színű mert a bőröm alatt van így csak érzem ha megfogom, de kívűlröl nem látszik. pontosan nem érzem milyen alakú, de olyan kicsit oválisabb, de mégis kerek. nincs olyan nagyon méllyen mint a többi kicsi. a többi csomó picike olyanok mint amik pl a nyakamon is van pár. 2 napja. ha jól éreztem egy picit nőtt. ha minden igaz akkor nem volt még ilyen vagy csak nem vettem észre, borotválkozással igen, mással szerintem nem. nincsenek, vagyis hát most késik a menzeszem, az nem tudom ezért van-e vagy azért mert még nem állt teljesen be. nem volt. nem tudom mit kéne még írnom :S

2010. nov. 7. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!