Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért "hámlik " a nemiszervem?

Miért "hámlik " a nemiszervem?

Figyelt kérdés

nem vagyok gombás!!!! tenyésztés kimutatta hogy gombára negatív,mitől lehet néha enyhe viszketést érzek és amikor széthúzom a nagyajkakat akkor látom hogy iylen fehér hámló vmi van ott.:(((

mit csinálok rosszul? érzékeny vagyok vmire? rosszul mosakszom???

és a hugycsónyílás környékén is van esetleg a vizeletemmel lehet baj? vizeletvizsgálaton is voltam nincs benne semmiylen baci a ph-ja kicsit lúgos inkább


2011. júl. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
le fog rohadni a nemiszerved... :/ szívás...
2011. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg valami irritálja, és arra reagál így? Mondjuk olyasmire gondolok, hogy alsónemű összetétele, mosópor, öblítő... Vagy pl nekem hasonló tüneteket okozott az egyik betét.

Az orvosnak nincs ötlete?

2011. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a normál hüvelyváladéknak a maradványai, nem hámlás, esetleg beizzadsz és azok ott megtapadnak, naponta többször töröld át nedves törlőkendővel, aztán szárazzal!!!
2011. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pamut alsónemüt hordok ,mondjuk elég érzékeny a bőröm ,ariel mosógélt használunk mosáshoz ,

a nedves törlőkendő nem rossz ötlet de nem jó túlzásba vinni szerintem a tisztálkodást sem,

próbáltam már cska sima vízzel és sába intimszappannal is mosakodni de változást nem tapasztalok

2011. júl. 3. 14:34
 5/6 A kérdező kommentje:

orvosok nem értik hoyg miért van azt hiszik hoyg a gumira vagyok érzékeny ,csak éppenséggel a pasimmal nem találkoztam már egy hónapja de mégis van ez a hámlás,

ő is ki lett vizsgálva amúgy

2011. júl. 3. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor töröld át, amikor nagyon izzadsz!!!
2011. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!