Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Antibiotikumot szedtem, lehet...

Antibiotikumot szedtem, lehet probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlthét csütörtökön derült ki, hogy kisbabát várok, viszont előtte felfáztam nagyon csúnyán, és antibiotikumot szedtem, egy nap 1000 mgot. Lehet emiatt a babának baja? Kb 4, 5 hetes terhes lehetek, holnapra kaptam időpontot az orvoshoz, így nem tudom még pontosan. Remélem, nem károsodott a gyógyszerek hatására :( Nagyon el lennék keseredve, ha valami történne Vele :(
2010. jún. 7. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most szedtem 12 hetesen, de azt mondták ha nem szedem be akkor lehet baja a babának. Ha meggyógyulsz tőle akkor a babának se lesz baja.

2010. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem okozott semmi gondot, nyugi!Egyszer volt egy riport a tv-ben Dr. Czeizel -el, aki azt nyilatkozta, hogy az első 6 hétben még szándékosan sem lehet ártani a picinek.Ugyanis még nincs fizikai kapcsolat köztetek.Az ő keringése és a tiéd még össze sem kapcsolódott, olyan fiatal a terhességed, így ő nem kapott a gyógyszerből.Ez 100 %.És az első 6 hétben az őssejtek korlátlan regenerációra, osztódásra képesek, és ha mégis felmerül egy "hiba", kiküszöbölik.Ilyenkor érvényesül a mindent vagy semmit törvénye, ami azt jelenti, hogy a legkisebb hibánál vetélés indul be.Ha ez nincs, akkor biztosra veheted, hogy egészséges.Ezt nem én találtam ki, nyugodtan nézz utána.Én amikor nem tudtam, hogy terhes vagyok ( mert szerelemgyerek), cigiztem, antidepresszánst szedtem, meg mindenféle gyógyszert megfázásra.És már 25 hetes a drágám, remekül van, köszöni szépen, és minden eredményünk tökéletes.Pedig nekem is voltak álmatlan éjszakáim emiatt.De a doki megnyugtatott.
2010. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh, nagyon szépen köszönöm mindkét választ, kicsit megnyugodtam:) De az állandó hányinger .... az valami eszméletlen rossz:) De majd kiheverjük ezt is:)

Második válaszoló: Örülök, hogy minden rendben van Veletek:)

2010. jún. 7. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
én a vesémmel kerültem a korházba elsőnek 30 hetes utána vissza megint két hét múlva antibiotikummal vitték le a lázamat a korházba!ha bajt okozott volna akkor sztem nem tömtek volna gyógyszerrel hanem a babát vették volna ki ugyanis ő okozta a gyulladást
2010. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!