Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétfőn kellett volna megjönnie...

Hétfőn kellett volna megjönnie, de még ma se jött meg. Néha vannak görcsök, de elmúlnak. Lehet valami komolyabb bajom, vagy természetes, hogy 17 évesen késik ennyit?

Figyelt kérdés
Volt mikor késett pár napot, de ennyit még nem, tudtommal. Suliba kicsit ideges voltam, mert 1 tantárgyból kétes jegyre áltam, és tanultam egész héten veszültebb is voltam, hogy meg ne bukjak. Ez lehet az oka? Már kezdek félni, hogy valami nagy baj van
2009. jan. 9. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb baj miatt egyaltalan ne aggodjal. Most a hetvegen probalj nyugodt lenni, es hidd el, hogy megfog jonni. Lehet, hogy felfaztal, es a stressz miatt keshet. A stressz egyaltalan semmire sem jo, nagyon sok betegseg okozoja.

Ne gondolkodj annyit, ha terhes nem vagy tutira, akkor megfog jonni, nyugi.

2009. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, igen erre gondoltam, hogy hétvégén kikapcsolódok kipihenem ezt a hetet és akkor megjön. Nem vagyok terhes, mert nem voltam fiúval
2009. jan. 9. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!