Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 3 hete késik a mensim,...

Lassan 3 hete késik a mensim, úgy fáj a hasam, mint mielőtt megjön. Mi lehet a bajom? Vagy ez ilyenkor még "természetes"? (17 vagyok)

Figyelt kérdés
Igazából nyaraláson kellett volna megjönnie,de szinte már stresszeltem,hogy ne akkor jöjjön meg,és szerintem az is közrejátszott,hogy akkor nem túl meleg vízbe úszkáltunk(kettőskörös),azt olvastam,úgy is fel lehet fázni.Van barátom,de még nem feküdtem le vele,nem is volt köztünk semmi olyan,ami adna rá okot,hogy ennyit késsen.Egy barátnőmnek 2hónapot maradt ki,"csak úgy"..
2008. aug. 8. 13:12
 1/3 anonim válasza:
figyelj ha nincs semmi okod rá h aggódj (nemtörtént semmi barátoddal) akkor nem kell félned, ha nincs égető viszkető érzésed odalent. ha van akor meny el nődokihoz lehet h gombás fertőzés, esetleg a víztől. de aztán ha nem érzel semit lent akor bizony ám a stressztől nekem is késett igaz csak 2 napot de énis idegeskedtem, és az hogy hideg vízbe voltál mégjobban rátesz. képzeld én tegnap beültem barimnál egy jó forró kádba ott ültem kb 25 percet, már votlak előtte is fájásaim.. és tádább este megjött azóta szenvedek a fájdalomtól:D nyugodj meg nincs semi baj. jha vagy.. csak úgy késik, hiába állt be esetleg neked a ciklus ez nagyon kiszámíthatatlan
2008. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes?Igaz nem szexeltetek,de kerülhetett beléd előváladák vagy ujjazás során váladék!
2008. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
írtam,hogy nem volt semmi köztünk,ujjazás meg ilyesmi sem...úgy érzem ráér még:D ja amúgy tegnap délután megjött a mikuláás.ennyire még soha nem örültem,hiába tényleg nem kellett volna félnem.Azért jó tudni,hogy "ott lent" minden rendben:D köszi,hogy írtatok:)
2008. aug. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!