Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az az igazság a páromnak...

Az az igazság a páromnak kiujult az ekcémája az arcán és a hátán és eddigi gyogyszer se kenöcs nem vált be mit az orvos irt fel, érdekelne az ezüstkolloid csepp menyire hatásos és? és hogy vénynélkül is kaphato e? és milyen árba van?

Figyelt kérdés
és hogy csilapitja e a viszketést?
2009. jan. 29. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is előjön néha az ekcémám. Gyógyszert azt felejtsétek el, csak fölöslegesen mérgezed magad vele. A kenőcs jó, de csak a tüneteket tünteti el. Az ezüst kolloidnak ha van is hatása, az is csak tüneteket kezel. A probléma gyökerét kell megtalálni, és az a rossz táplálkozás. A túl savas étkezés és a dohányzás és/vagy rossz levegő miatt az ember besavasodik, emiatt legyengül az immunrendszer, ezért tudják megtámadni a bőrt ezek a kórokozók. Nekem elmúlik ha odafigyelek arra hogy lúgosabban kajáljak. Erősen savasítanak a cukros, lisztes dolgok, gyorséttermi zsíros kaják, sok gabona. Lúgosítanak: NYERS zöldségek, gyümölcsök, legjobban a spenót, Theodora ásványvíz! Nekem ezek segítettek.
2009. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNJÜK A VÁLASZT SEGITET
2009. febr. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!